Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Şu an özellikle A.B.D. ve Birleşik Krallık’ta daha popüler olan ama yakın bir gelecekte tüm dünyada yaygınlaşması beklenen siber risk sigortaları ürününü, sektörde ilklere imza atan şirketimiz, ülkemizde ilk kez ayrı bir ürün olarak siz değerli sigortalılarımız için, veri sızıntıları ve ihlallerinin potansiyel hasarlarına karşı yenilikçi bir koruma paketi olarak sunmaktadır.

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası poliçesi ile sigortalılarımızın kimlik hırsızlığına uğraması, ödeme araçlarının hileli veya kötüye kullanımı, yaşadıkları online alışveriş anlaşmazlıkları ve sanal dünyada saygınlıklarına zarar verilmesi durumunda destek ile bu süreçlerde gerekiyorsa hukuki danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Anlaşmazlıkların hukuki bir süreç içerisinde çözümlenmesi durumunda 6.000 TL’ye kadar, adli süreç dışında çözümlenmesi durumunda ise 900 TL’ye kadar sürecin çözümüne yönelik teminat sağlanacaktır. Poliçemizde 600 TL muafiyet bulunmaktadır.

Sigortalılarımız belirtilen teminat türlerinin her birinden poliçe dönemi içerisinde birer defa faydalanabilecektir.

 MuafiyetAdli Süreç DışındaHukuki Süreç
Hukuki DanışmaAnlaşmazlık durumunda, Sigortacı tarafındanbelirlenen avukatlardan oluşan bir ekip Sigortalı ’ya hak ve yükümlülüklerinianlatır.
Kimlik Hırsızlığı600 TL900 TL6.000TL
Online Saygınlığa Zarar Verilmesi
(E-Reputasyon)
900 TL6.000TL
E-Alışveriş600 TL900TL6.000TL
 ÖdemeAraçlarının Hileli
Kullanımı
600 TL900 TL6.000TL